O mnie

PLATINSTUDIO.COM

O mnie

Kilka słów o mnie

Jestem absolwentką prawa Uniwersytetu Łódzkiego, który ukończyłam z wynikiem bardzo dobrym. W czasie studiów byłam stypendystką programu Erasmus na Wydziale Prawa Uniwersytetu w Tours we Francji, co pozwoliło mi zapoznać się z prawem francuskim. Aplikację radcowską ukończyłam przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Łodzi.

W sektorze doradztwa prawnego działam od 2019 roku. Doświadczenie zawodowe zdobywałam już na studiach, od początku aplikacji radcowskiej związana jestem z Kancelarią Radców Prawnych – Ceret Grzywaczewska.

Posiadam doświadczenie w obsłudze prawnej klientów korporacyjnych jak i indywidualnych oraz reprezentacją klientów przed sądami powszechnymi i sądami administracyjnymi.

Specjalizuję się w prawie bankowym, mam doświadczenie w zakresie udzielania pomocy prawnej osobom okradzionym przez oszustów w sprawach nieautoryzowanych transakcji czy osobom poszkodowanym przez instytucje finansowe.

Ponadto, zajmuję się obsługą spraw o charakterze cywilno-gospodarczym, w tym analizowaniem i opracowywaniem umów, sporządzeniem analiz prawnych i strategii procesowych.

Atuty

Dlaczego ja?

Partnerstwo

Każdy klient to dla mnie nie tylko usługobiorca, ale przede wszystkim człowiek, potrzebujący wsparcia i pomocy.

Trudne wyzwania

Jestem radcą, który nie boi się trudnych spraw. Zawsze biorę pod uwagę wszystkie aspekty problemu, by efektywnie go rozwiązać.

Praca jako misja

Dzięki praktykom zrozumiałam, że doradztwo to nie tylko doraźna pomoc, ale długoterminowe poczucie bezpieczeństwa klienta.

Otwartość

Choć wiem, że doradztwo to dziedzina oparta na solidnych filarach, zawsze pozostaję otwarta na potrzeby i wskazania klientów.

Profesjonalizm

Klienci doceniają moje doświadczenie, wiedzę, dyskrecję, merytoryczność i nastawienie na potrzeby drugiej osoby.

Rzetelność

Moi klienci borykają się z poważnym problemami lub wątpliwościami. To dlatego podchodzę do ich spraw z należytą dokładnością.

Wartości

Radcy prawnego

Na przestrzeni kilku lat swojej pracy poznałam wiele aspektów, które musi uwzględniać profesjonalny radca, chcąc pomóc drugiemu człowiekowi. Choć obszary mojej specjalizacji mają konkretne zasady i wymagania, nigdy nie podchodzę do danego problemu schematycznie. O rozwiązaniu sprawy decyduje klient – jego zadowolenie i bezpieczeństwo.

Moje największe atuty to dyskrecja, profesjonalizm, doświadczenie i indywidualne podejście. To sprawia, że każda sprawa jest dla mnie jak misja, którą muszę spełnić od początku do końca. Ty również możesz mi zaufać.